24 VDC est-il possible de sélectionner une alimentation différente ?

Güç kaynaklarının en önemli teknik parametreleri elbette güç birimi (W – WATT), amper (A – AMPER) ve voltajdır (V – VOLT). Giriş voltajı, güç kaynağına sağlanan akımın türüdür (genellikle 230 V), çıkış voltajı ise güç kaynağı ile ışık kaynağının kendisi arasında akan akımı belir ler. Elbette, bir güç kaynağının watt değeri, çıkış voltajından ve akımdan kaynaklanan voltajdır – voltaj düşüşü sorunlarını çözer ve süreçte kurulum maliyetlerinde tasarruf sağlar .

24vdc Güç kaynağını görüntüle

Prise en charge 24V DC çıkışlar 100W 4.16A (DC) darbe kontrollü, stabiliser, su geçirmez.

Si vous avez besoin d'une protection IP67, vous devrez peut-être le faire correctement. da onu dış mekan kullanımı için su geçirmez hale getirir. Muhafazası mekanik hasara karşı dayanıklıdır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Maximum 20 m 300 LED şerit veya 10 m 600 LED şerit yeterlidir. Dahili kablolar sayesinde güç kaynağının bağlanması kolay ve hızlıdır. Son birinin uzunluğu yaklaşık 15 cm'dir.

Envoyer un courrier électronique, un courrier – yakında commande verine

Filtrenizi görmüyor musunuz ?

Ürün Kategorileri için Üretici ile İletişime Geçin. OEM tarafından özel çıkış voltajları mevcuttur. Neye ihtiyacınız olduğunu bize bildirin. Les Farklı bir ülkeye gönderilen ürünleri görmek için teslimat adresinizi değiştirin. En 2011, Yana a müşterilerimize hizmet veren Geribildirim Uyum et Kısıtlamalar için hemen bize ulaşın.

LED şeritler lehimlemeden nasıl bağlanır

LED şeritlerin kurulum örneği

Tavanı veya odanın ayrı bir alanını oldukça karmaşık bir geometrik desenle donatmaya karar verdiğinizi varsayalım. Örneğin :

kısıtlama yok
Kısıtlı yok

Daha sonra LED şeritler lehimlemeden nasıl bağlanır, aşağıdaki örnekte açıklamaya çalışacağım. Il y a plusieurs LED qui servent à segmenter les fonctions de configuration et les fonctions de configuration sont prises en charge. Böyle bir projeyi sadece 1 ÷ 2 saat içinde nasıl monte edeceğinizi anlatacağız. Bunu yapmak için, sadece gerekli sayıda konektör satın alın.

* bandı banda bağlamak için basit bir;

* Geçmek ;

* T şeklinde ;

* L harfişeklindeüç;

* bandın tele doğrudan bağlantısı;

* şeridi bir güç kaynağına bağlamak için bir güç konektörü ("somun" tipi).

avantajları kolay kurulum
Avantages du kolay kurulum

LED aydınlatma için devre şeması :

LED şeridi bağlarken voltajın eşit dağıldığından emin olun!

Sécurité et Uyumluluk

Cependant, les LED RVB sont montées dans le boîtier.

seçmenin üç yolu
seçmenin üç yolu

RVB bant, bir sürücü kullanılmasını gerektirir. Sürücü, güç kaynağı ile aynı prensibe göre seçilmelidir. En az seçtiğimiz şerit kadar güçlü olmalı. Sürücü, LED şerit ile aynı voltajda çalıştığı için son zaman güç kaynağından sonra monte edilmelidir. Güç kaynağından önce monte edilmesi, onarılamayacak şekilde hasar görmesine neden olur.

aynı çıkışlar güvenliği bağlar
çıkışlar güvenliği bağlar

RGB şeritler için en güçlü sürücüler 144 W güç kaynağı sağlar, böylece maksimum 10 m 300 LED SMD5050 RGB şeridi veya 20 m 150 LED SMD5050 RGB şeridi işleyebilir. Sayı daha büyükse, bir amplifikatör kullanmamız gerekir. Adından da anlaşılacağı gibi sürücüden gelen sinyali yükselterek bandın sonraki bölümlerine iletir. Amplificateur 144W avec éclairage, bu nedenle kurulumumuza 10 m 300 LED SMD5050 RGB bant veya 20 m 150 LED SMD5050 RGB bant ekleyebiliriz.

bir amplifikator kullan
L'amplificateur est utilisé

Amplifikatörler dit RGB LED şeridinin çok büyük bölümlerini kontrol etme imkanına sahibiz. Aşağıda, RGB denetleyicinin doğrudan LED şeridine bağlı olmadığı devre şemasını görebilirsiniz. RGB sinyalini yalnızca RGB LED şeritlerinin bağlı olduğu amplifikatörlere iletir. Şemada iki amplifikatör gösterilmektedir, ancak elbette çok daha fazlası olabilir. Elbette devreyi besleyen güç kaynağının gücünü de göz önünde bulundurmalısınız. Bir güç kaynağının gücü tüm devreye güç sağlamak için yeterli değilse, tüm devreyi bir RGB sürücüsü ile kontrol etmek yine de mümkündür. Tek fark, RGB sinyali hala aynı RGB denetleyicisi tarafından alınırken, sonraki amplifikatörlere ayrı güç kaynakları tarafından güç verilmesidir.

ayrı güç kaynakları tarafından desteklenmektedir
Ayrı güç kaynakları tarafından desteklenmektedir

Partagez :

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Soyez sympa! Laissez un commentaire

Votre adresse email n'apparaitra pas. Les champs obligatoires sont marqués *

8 - cinq =

Sur la clé

Articles Similaires

Types de gradateurs

Types de gradateurs et leurs applications idéales

Gradateurs universels Les gradateurs universels sont conçus pour réguler les ampoules à incandescence, halogènes, LED à intensité variable et CFL à intensité variable. Ils assurent une gradation complète sur toute la gamme, avec

Qu'est-ce qu'un Driver LED Dimmable ?

Les pilotes LED à intensité variable vous permettent d'ajuster la luminosité d'un luminaire en modifiant le courant ou la tension. Cela augmente l'espérance de vie de

en English
X

Les produits les plus récents et les plus en vogue en 2022

Toutes vos réponses sont dans le rapport mensuel de SANPU, 2022

Nous avons sélectionné les articles les plus populaires parmi plus de 1,000 XNUMX articles de nos clients, pour vous aider à trouver le produit gagnant.

Demander un devis rapide

Nous vous contacterons dans un délai de 1 jour ouvrable, veuillez faire attention à l'email avec le suffixe "@smpspower.com".